הזמנה לתערוכה – “כשתעשייה פוגשת אמנות”

 

תמי ואביב בוכלר, יובל בן דוד, שי רוזנטל, נעמה זמיר, אופיר שחר ורונית רזניק – בן שחר ממליצות בחם על התערוכה “כשתעשייה פוגשת אמנות”

 

התערוכה “כשתעשיה פוגשת אמנות” תוצג במשך שלושה ימים במפעל גליל און באזור התעשייה קיסריה (פארק התעשייה הצפוני קיסריהרח‘ שחם 8 פינת ספיר)

חמישי 21.6 (17:00-20:00)

שישי 22.6 (10:00-16:00)

שבת 23.6 (10:00-18:00)

הכניסה לתערוכה פתוחה לקהל הרחב ואינה כרוכה בתשלום.

קצת על התערוכה –

 

התערוכה היא שיתוף פעולה אמנותי בין הסטודיו של האמנית גלית שטיינברג, מקיסריה לבין המפעל “גליל און” באזור התעשייה קיסריה שבבעלותו של עמוס בראון*

 

אחת למספר שנים מתקיימת תערוכה בה מוצגות עבודות של כ- 40 יוצרים שלומדים בסטודיו.

 

התערוכה באה לתת במה לאמנים היוצרים ולחשוף לקהל הרחב את המגוון האין-סופי של האפשרויות הטמונות ביצירה בעיסת נייר בשילוב עם עולם שלם של חומרים וצבעים, גירוי חושים ומחשבה, תערוכה שהיא חוויה בלתי נשכחת, שתשאיר אתכם פעורי פה, קריאת “וואו” תצא מפיכם יותר מפעם אחת… וקרוב לוודאי תאמרו לא להאמין זה עשוי מעיסת נייר?

 

עיסת נייר היא לא רק חומר, זהו תהליך יצירה ועיבוד רב ממדי, יתרונה הגדול הוא מגוון השימושים שניתן לעשות בה מפיסת נייר לאמנות שימושית, רהיט/פריט שימושי ויומיומי ו/או פסל אמנות לשם האמנות.

 

בסטודיו לומדים את יופיו של הנייר כחומר אך יוצרים ומשלבים גם חומרי מיחזור נוספים כמו: פולימרים, עץ, רשת, קרטון, קונסטרוקציות ברזל ועוד…

 

גלית שטיינברג – אמנית, מובילה את הסטודיו שלה בקיסריה קרוב ל-25 שנה, אשה מיוחדת, כובשת באישיותה התלמידים מבוגרים ילדים ונוער מגיעים ממקומות שונים בארץ, נשבים בקסמה ובקסם הסטודיו ונשארים לעבוד בו שנים רבות. גלית כל הזמן מתפתחת ונחשפת לעוד ועוד טכניקות וחומרים אותם מעבירה לתלמידיה, היא מובילה כל יוצר לעבור את גבולות מחשבתו על יכולותיו ובכך מביאה לתוצרים ברמת גימור גבוהה מאד.

 

* עמוס בראון, בעליו של מפעל הנייר גליל-און, אוהב ושוחר אמנות, תורם לסטודיו ולמשימת המיחזור את שאריות תוצרי מפעלו לחומר גלם ליצירה, ובמעשה של סגירת מעגל, מידי שנתיים+ עוצר את העבודה השוטפת במפעל למשך מספר ימים ותורם את אולם הייצור לקיום התערוכה.

 

יצירות האמנות יוצגו ברחבי אולמות הייצור וישולבו בין מכונות הייצור והאריזה של המפעל, תפאורה ייחודית ומעוררת השראה ברוח ״כשתעשיה פוגשת אמנות״ ומכאן שם התערוכה.

 

כבר כמה שנים אחת לשבוע אנחנו נוסעות ליצור וללמוד בסטודיו של גלית וגאות להיות בין היוצרים שיציגו את עבודותיהם בתערוכה. (דרך אגב העבודה שנבחרה להתנוסס על ההזמנה (השדון הקופץ) היא של שחר רזניק)

 

 תמי ואביב בוכלר, יובל בן דוד, שי רוזנטל, נעמה זמיר, אופיר שחר ורונית רזניק – בן שחר

 

שווה להגיע !!!

 

www.galitstudio.co.il אפשר להתרשם עוד קצת באתר של הסטודיו