הרשמה לאירועי חנוכה ביום שלישי הקרוב

אנא הרשמו לפעילויות השונות ונחגוג ביחד את חנוכה. מתחת לטופס ההרשמה ישנה תזכורת לפעילויות השונות – מחכים לראותכם וחג שמח

  1. תזכורת קטנה“- מופע הרצאה על החיים שקרו לנו בזמן שעשינו תכניות אחרות…במופע הרצאה אינטימי מעורר מחשבה, עוטף, מרגש ומחוייך תמר רזניק מתחקה אחר סימני דרך של הלב. בסגנונה הייחודי,מדלגתבין החולשה לעוצמה. בין הרצוי למצוי. בין האישי לאוניברסלי, ומזכירה לעצמה (ולקהל) את היות כולנו בעלי ערך ומשמעות. המופע מורכב מטקסטים מקוריים ומשלב מוסיקה ושירים מוכרים.
  2. סדנת ציור על נרות– בסדנא נצבע או נצייר בעצמנו ציורים על נרות שיוכלו להאיר לאחר מכן את ביתנו והחג. אין כל צורך בידע מוקדם בציור! הסדנה מתאימה מגיל שלוש ועד בכלל. מוזמנים להגיע ילדים מבוגרים וטף!.ההשתתפות לילדים ללא הורים מגיל שש בלבד.הסדנה תיהיה בשלושה סבבים 19:30, 20:00, 20:30, הרשמה מראש מחויבת
  3. בחג האורים מבלים ויוצרים-מוזמנים לבית אורלי לב, רח’ ציפורי שיר 124, לפינות יצירה מחומרים ממוחזרים. הפעילות מיועדת לילדים בגילאי 3-8. ” יחד נגרש את החושך”
  4. טעימות סאונד והילינג– תרפיה באמצעות צלילים בליווי הילינג ומגע מרפא. מחכים לכם דרור ונועה בנוצ’ה -בית של ריפוי. הסדנה מיועדת למבוגרים ותתחיל בשעה 20:00.
  5. שיעור יוגה מרגיע לסגירת היום-הדגש בשיעור הוא על שיפור יציבה, דיוק, הגמשה (למי שאינו גמיש)והבנה עמוקהשל אופן הנעת הגוף בדרכיםהמייטיבות עמו. התרגול מתוך תשומת לב לפרטים הקטנים, מייצר ריכוז, השקטה וייציבות הנלקחים מהשיעור גם ליומיום. מוזמנים להגיעלסטודיו של שרונה קרין ולחוות ולהתנסות. השיעור יחל בשעה21:15- 22:25 ומתאים לבני נוער ומבוגרים.יש להרשם מראש.
  6. מפגש מדליק בעניני חנוכה אצל משפ’ וייס, מוזמנים צעירים ומבוגרים לחגוג יחד.
  7. יותם אגם בבית משפחת רווה– שימו לב המפגש הינו ביום ב’ 23.12 ומחויבת הרשמה מראש.