תחנת משטרת שדות – נא להכיר

תחנת משטרה “שדות”

לפני כחודשיים נפתחה תחנת משטרה “שדות” תחנה שנותנת שירותי משטרה לפריפריה.

התחנה נותנת שירות מהיישוב מכמורת בצפון עד היישוב בני ציון  בדרום כל היישובים בין הים לקו התפר. זוהי תחנת משטרה לכל דבר!

טלפון בתחנה: 09-9665740

פקס: 099-665751.

התחנה יושבת פיזית ביישוב קדימה ומאוישת 24 שעות ביממה.

מפקד התחנה: רב פקד משה כהן.

4 thoughts on “תחנת משטרת שדות – נא להכיר

  1. שלום רב עשתם לי עבל לכול 4 חודשים באותו ערב הבן שלי מפקיח וכלתי גם שוטרת מתחתנים עצרה אותי משטרת קדימה בלילה וראו תיפת שמן נוזל למחורת יום שישי תקנתי את זה והביתי לשוטרת שהיתה לבד בתחנה נתתי לה את הכבלה מהמוסך שהכול תוקן והחזירה לי את רישיון רכב הבעיה ששחכה להכניס אותי למחשב שלכם שהכול תקין עכשיו אני מתרוצץ 3 חודשים למה הרכב ירד מהכביש אשתי עיוורת ובהריון וכול הזמן צריכים לנסוע מה עושים ????????

    1. עצרה אותי משטרת קדימה בלילה וראו תיפת שמן נוזל למחורת יום שישי תקנתי את זה והביתי לשוטרת שהיתה לבד בתחנה נתתי לה את הקבלה מהמוסך שהכול תוקן והחזירה לי את רישיון רכב הבעיה שישחכה להכניס אותי למחשב שלכם שהכול תקין עכשיו אני מתרוצץ 3 חודשים למה הרכב ירד מהכביש אשתי עיוורת ובהריון וכול הזמן צריכים לנסוע מה עושים ????????

    2. עצרה אותי משטרת קדימה בלילה וראו תיפת שמן נוזל למחורת יום שישי תקנתי את זה והביתי לשוטרת שהיתה לבד בתחנה נתתי לה את הקבלה מהמוסך שהכול תוקן והחזירה לי את רישיון רכב הבעיה שישחכה להכניס אותי למחשב שלכם שהכול תקין עכשיו אני מתרוצץ 3 חודשים למה הרכב ירד מהכביש אשתי עיוורת ובהריון וכול הזמן צריכים לנסוע מה עושים ????????

כתיבת תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם. שדות החובה מסומנים בכוכבית.