הזדמנות נדירה להתחיל לרקוד את הלהיט החדש – קיזו מבה

סדנה מסובסדת במחיר מצחיק (למעשה רק דמי רישום, הקורס ללא עלות…)

קיזומבה הוא ריקוד זוגי איטי שמוצאו באנגולה. הוא מתאים מאד למתחילים, גם בגילאים מבוגרים. בשנים האחרונות כובש הריקוד הזה את סצנת הריקודים האפרו-לטיניים ברחבי העולם. בארץ הוא הופיע רק לאחרונה, כך שמי שמתחיל היום הוא בין המובילים – וכולם ירצו לרקוד איתם! 🙂 גם שרונה ואני רוקדים כבר כחודשיים, התמכרנו לחלוטין, ואנחנו עדים לזרם ההולך וגובר של חובבי ריקוד נלהבים שמתחילים ללמוד ועוברים לרחבת הקיזומבה מרחבות אחרות.

הסדנה תתקיים במספר מפגשים בין 27.8 ל- 10.9.
יהיו בה כ- 40 שעות שיעורים עם מורים מובילים מאנגולה בליווי של לאורה-סטודיו-לטינו, ויהיו מסיבות (כיבוד כלול במחיר – לא מנסים למכור לנו כלום מלבד את חדוות הריקוד). מספר המקומות בסדנה מוגבל למעט רקדנים טיפה מנוסים – והרבה מתחילים, כמוכם… אחרי 40 השעות כבר לא יהיה הבדל גדול בין המנוסים והמתחילים.

בזכות הקירבה המשפחתית, אנו הראשונים לדעת על הסדנה הזו. האינטרס שלנו פשוט: שיהיו כאן אנשים שיבואו לרקוד איתנו. בקושי סחטתי מאחותי אישור לפרסם כאן מעט מוקדם יותר.

עלות הסדנה – אפס. מסובסדת. רק עלות הרשמה: 200 ש"ח.

אני מצרף קישורים לצמד סרטונים של קטעי אילתור כדי להדגים במה מדובר. אם התעניינתם – פנו אלי או אל שרונה בהקדם. ההרשמה נפתחת ביום שלישי, וצפויה להיסגר מהר מאד.

לוסיו- 054-2223664
שרונה- 054-2223665

http://youtu.be/psVtamnvQTU
http://youtu.be/j2pY-Dvl2OY

מאת: לוסיו

2 thoughts on “הזדמנות נדירה להתחיל לרקוד את הלהיט החדש – קיזו מבה

Comments are closed.