פרוייקט הפרדת הפסולת מתקרב

חגלאים,

הידעתם כי ישראל מדורגת במקום השני Looking בעולם בייצור פסולת?
בכל שנה הופכים עשרות דונמים יקרים של קרקע למטמנות זבל.
בכל שנה עולה היטל ההטמנה – המס שאנו משלמים על הטמנת הזבל. אנחנו מטנפים וגם משלמים.
עד מתי נטמין… את הראש באדמה ?
אז זהו שלא עוד –
חגלה מצטרפת לתהליך ההפרדה והמחזור.
בשיתוף המשרד לאיכות הסביבה והמועצה האזורית נתחיל בקרוב בפרויקט הפרדת הפסולת שלנו.

מועצת עמק חפר כבר החלה בהליך הפרדה ומחזור ניסיוני בשלושה יישובים. אנו מתכוונים להכנס למהלך בסוף הרבעון ??????? הראשון של השנה הבאה. בתוך שנתיים יכלול הפרויקט Managers את כל יישובי העמק ויחייב את כולנו להפריד את הפסולת הביתית שלנו.

מה יקרה בבית של כל אחד מאיתנו באופן wholesale nfl jerseys מעשי ?
באופן מעשי נצטרך להפריד בין פסולת רטובה (שאריות מזון) ובין כל היתר. cheap nfl jerseys את פסולת המזון (“הזרם הרטוב” בלשון אנשי הסביבה) נשים בפח מיוחד שנקבל. הפח APPOINTS “הרטוב” יאסף כרגיל עי” קבלן המועצה ויועבר למתקן טיפול בעמק חפר (לסקרנים – מהזבל מיוצר חשמל!)

גם את כל היתר– “הזרם היבש” : אריזות, בקבוקים וכדומה – נתבקש להפריד למרכז הפרדה יישובי שישודרג לקלוט את הפסולת היבשה המופרדת.

ללווי התהליך הוקמה בכפר ועדת איכות סביבה שתרכז את הנושא, תפגש עם הגורמים המתאימים cheap mlb jerseys ותקשיב לרעיונות שלכם כמובן.

בהמשך יבחנו דרכים כיצד להפריד את סוגי הפסולת האחרים, תבחן אפשרות להצבת קומפוסטרים, נקיים פעילויות להעלאת ??????? המודעות לתושבים, נוער, ????? ילדים ועוד.

כמו כן, אנחנו מחפשים Adventure סיסמא לפרויקט, מי שיש לו רעיון למשפט קליט שילווה את פרויקט ההפרדה והמחזור (“הפרד ומשול”…) מוזמן ליצור קשר עם דקלה סופר. יש פרס !

בברכה,
ועדת איכות סביבה – יערה פרידמן, דקלה סופר, חנוך קציר, אילנה פרידמן, ניר פפאי, אורית חזן, быть אלעד להב, נירית יחיאלי