הקמת חדר נגינה

שלום לכולם

כבר זמן מה מתבשלות מחשבות ותוכניות להקים חדר נגינה בכפר שיאפשר להרכבים ויחידים להתאמן במקום מסודר עם ציוד בסיסי ובתנאים שלא יפרו את שלוותו של אף אדם.

הכפר מלא בכשרונות צעירים ומבוגרים שמגיעה להם ההזדמנות להמשיך ולהתפתח מוזיקאלית על ידי נגינה בהרכבים או סתם להתאמן בתנאים נוחים וללא הפרעה. אנחנו רואים את הצורך הזה מול הקשיים למצוא פתרון דומה בקיבוץ ליד או אצל חברים ברחבי העמק.

מגישושים ובדיקות עולה שמימון לפרוייקט כזה אין, ולכן הפיכתו למציאות היא רק בידינו התושבים. יש לא מעט מעוניינים שיש להם אינטרס לסדר לילדיהם או לעצמם מקום שבו אפשר להפגש ולנגן בצורה מסודרת ואנחנו מרגישים שעכשיו זה הזמן.

בהעדר עזרה מגורם חיצוני נאלץ לממן בעצמנו באופן כזה או אחר את החדר המדובר, ואנחנו בוחנים אפשרויות שונות. בין השאר נשקלת אופצייה של תשלום מנוי למשתמשים שתאפשר את הקמת ותפעול החדר. בתחתית העמוד קיים תאור כללי של החזון לחדר הזה.

למרות השימוש בגוף ראשון רבים אנו זקוקים לעזרה בהיגוי בינוי וקינוי :-} ונזדקק לעשרה בהשגת ציוד נגינה, בניין ובידוד. כמו כן עזרה בעבודה פיזית שתכלול קצת נגרות רתכות חשמל ועוד. אין לנו בלעדיות על הרעיון אז נשמח לשיתוף פעולה של כל מי שבעניין

על מנת שנדע כמה מהתושבים מעוניינים לקחת חלק בהקמה או בשימוש בחדר שכזה נבקש לענות על השאלות הבאות

החדר יקבל טיפול שיבטיח חלל אקוסטי איכותי למנגנים ושמירה על השקט כלפי חוץ. בחדר יהיו:

  • ציוד הגברה לגיטרות קלידים ושירה
  • מערכת תופים
  • קלידים
  • גיטרה בס (אולי)

הציוד והחדר יהיו נעולים והשימוש בהם יעשה תוך שמירה על כללים ברורים. השימוש בחדר יהיה על פי רשימה מסודרת והרשמה לפי שעות בשיטת כל הקודם זוכה. המחשבות על תשלום מנוי מבטיחות לדעתנו אינטרס משותף של המשתמשים לשמור על הציוד ועל ניקיון החדר. בתרחיש כזה יוגבל השימוש בציוד רק למשלמי המנוי.

המטרה הסופית שלנו היא לטפח חינוך מוזיקאלי בכפר ויצירת הזדמנויות לנגן בצוותא באופן שיקפיץ את המשתתפים כלפי מעלה.

שאלות אפשר להפנות אלי

דיויד מירון -0544369282

או רביטל אופיר – 0547369282