בשורות טובות למשתמשי כביש 581

מפעלי פריגת ופחמ”ס יפעלו על מנת להפחית את תנועת המשאיות בבקרים.
הורים ותושבים יקרים יקרים, לאחרונה שלחנו מכתבים מטעם נציגי פורום ההורים של בתי הספר “מעיין-שחר”, “יובלים”, “משגב” ו”שפרירים”, למפעלי פריגת (גבעת חיים) ופחמס (עיון החורש) בפנייתינו ביקשנו להתייחס לתנאים המיוחדים בצומת גבעות חיים ולווסת את שעות הוצאת וקבלת משאיות המובילות סחורה תוך הימנעות ממעברן בצומת בין השעות 07:30-08:15, שעות בהם חוצים למעלה מ-2500 תלמידים צומת זה.

קיבלנו את תגובות שני המפעלים ואני מקווה שפעולתם זו תצמצם את הסכנה בצומת בשעות מעבר התלמידים.

תגובת פריגת התקבלה ממנהל התפעול של המפעל, מר אלדד פלד ומצורפת בקובץ (דורש תוכנת צפיה ל-pdf).

תגובת פחמס התקבלה ממנכ”ל המפעל מר איתן שטיאסני :

“אמיר שילה שלום,קיבלתי אתמול את מכתבכם הנ”ל ואין לי ספק שעל כולנו להתגייס בכדי לצמצם את הסיכונים עד אשר יואילו הרשויות לקחת את ההחלטות הנכונות ולבצע את ההשקעות הנדרשות במטרה לשמור על חיינו וחיי ילדנו.במטרה להיענות לבקשתכם ולצמצם את תנועת המשאיות מ/אל פחמס בשעות הנידונות, הוריתי החל מהבוקר ולמשך שבוע לבצע רישום מדויק של התנועה הנ”ל במטרה ללמוד את כמות התנועה, ובאמצעות נתונים אלה לקבל החלטות שיצמצמו את כמות התנועה ומאידך- יאפשרו לפחמס להמשיך לשרת את לקוחותיה בנאמנות.במהלך השבוע הבא אקבל החלטות בהתאם לנתונים. בברכה,איתן שטיאסני – מנכ”לתעשיות פחמס אגש”ח בע”מ.”

מכתב נוסף ממנכ”ל פחמס מה-22 בפברואר:
“סיימנו מספר ימים של איסוף נתונים. ולשמחתנו מדובר ב- 3-4 משאיות שלנו. אנחנו בודקים הדרך לצמצם עוד את מספר המשאיות היוצאות בזמן המבוקש.נשמח להמשיך לשתף פעולה ולשמור על חיי הילדים והוריהם. בברכה– מנכ”ל פחמס”

אנו כתושביי האזור, נמשיך להיות ערניים לנושא תנועת משאיות המפעלים בצומת וכולי תקווה כי נזכה לאורך זמן להמשך שיתוף פעולת המפעלים בנושא בטיחות העוברים בצומת.
אני רוצה להביע את הערכתי הרבה לנציגי פורום ההורים שיזמו את הפניה למפעלים.
בברכה, אמיר שילה, מטה התושבים למען בטיחות בכביש 581