המצב בזבל, בואו נשנס מותניים

שלום רב לכולם

פנייה זו בעניין מצב הזבל במושב נועדה לאוזני ועיני כולם. אתמול נערך מבצע איסוף ופינוי מיוחד ולא מתוכנן של זבל מרחבי הכפר כדי לפתור באופן בהול את המציאות שהתגבשה לה כאן.

במקומות שונים בכפר התפתח הרגל שאנשים זורקים פסולת בייתית במקומות שלא מיועדים לכך, וכך נוצרו נקודות זבל מתגלגלות שהיו ממש פצע בעין של כולם.

בכלל פסולת בייתית שאינה נכנסת לפח האיסוף הירוק צריכה להאגר על ידי בעליה עד לתאריך הפינוי הבא ואז, יומיים לפני המועד אמורים לרכז פסולת זו מחוץ לחצר באופן שנהג המשאית לא יפספס אותה ושהולכי רגל לא יתקלו בה.

 

לא סביר ולא יאה שארגזים של מדפסות ריקים ימצאו על ערימות גזם ברחוב, שפינת המיחזור תהפך לפינת זבל בייתי המפוזר על הרצפה. פינת פינוי הגזם לא נועדה לפסולת בניין ולא לזבל פרטי.

 

המצב חייב להשתנות לאלתר

לתשומת לבכם: ישנן מצלמות מותקנות בפינת המיחזור ליד מועדון הנוער ובפינת הגזם. עדשותיהן כבר תפסו אדם שזורק פסולת פרטית במקום שהוא לא אמור והעניין הועבר לטיפול המועצה שתשמח להגדיל את קופתה בכל דרך.

אנחנו מצדינו ניידע מבעוד מועד על כל יום פינוי מתוכנן כך שאתם תוכלו להערך בהתאם. התאריך הבא לפינוי הוא יום ראשון ה-27 למאי, תושבים מתבקשים להוציא פסולת לרחוב כבר ביום חמישי שלפני כן כדי לא להכנס לכם לסוף השבוע.

 

חובתינו לשמור על ניקיון המושב ולא להגיע למצב המחפיר בו היינו שלשום. בכוונתינו להבטיח מציאות נקייה יותר. כל שאלה בעניין צריכה להיות מופנית לענת, מזכירת הישוב שרק תשמח לספק תשובות.

 

תודה וחזרה לשגרה נקייה – ועד קהילתי