ירקות אורגנים – המלצה אישית

שלום רב

לפני כמה חודשים שמעתי מחברים על חווה אורגנית בבארותיים שמשווקת סלי ירקות אורגניים ברחבי עמק חפר. אני אישית לא חסיד מושבע של אורגני למרות ההערכה שלי לעניין אבל כששמעתי שהחווה מעסיקה נוער בסיכון נעשתי סקרן. בקיצור ניסיתי ונשבתי בקסמי העניין. אנחנו מזמינים סל משפחתי מכובד ביותר שמספיק לכל השבוע. המחירים סבירים ביותר הארגז מגיע כמעט עד הדלת. האיסוף של המשלוח עד לאחרונה התקיים מחצר בית בחרב לאת בימי רביעי לקראת הצהריים. כל העניין מתנהל ביעילות גדולה דרך קבוצת וואטסאפ ובקיצור אני מאד ממליץ.

לאחרונה מנהלי החווה פנו ללקוחות מחגלה כדי לבדוק אם משהו מוכן להיות נקודת חלוקה שבועית ואני ורביטל התנדבנו. בסך הכל מדובר בפינה מוצלת בה השליח יכול לפרוק את הארגזים ושהתושבים יכולים לאסוף ממנה מאוחר יותר ביום את הארגזים המסומנים. חשוב שיהיה ברור לנו אין שום רווח מהעניין אנחנו פשוט מרוצים ושמחים לקחת חלק בסידור הזה.

אני מצרף כאן טקסט שאירית מהחווה שלחה לי ואני אשמח לענות על שאלות אם יש לכם גם. – דיויד מירון

‘ קיימא בארותיים’ – עמותה רשומה ללא מטרות רווח – חווה חקלאית בשיתוף הקהילה, שמהווה מסגרת תעסוקתית וחינוכית עבור בני נוער שנשרו ממערכת החינוך הפורמלית. בני הנוער מקבלים שכר עבור ימי העבודה ושותפים מלאים לכל הפעילויות המתבצעות בחווה

על מנת לאפשר לנו לקיים את מטרות העמותה ולתת מקום תעסוקה מוגן ליותר נערים ונערות,  אנחנו מזמינים אתכם להקים באזור המגורים שלכם נקודת איסוף ולקנות מאתנו סלי ירקות ובכך להיות שותפים לעשייה החברתית והחינוכית המתקיימת בחווה. בכל קניה של סל אתם תורמים לעשייה ומקבלים מיד תמורה של ירקות הגדלים בשיטה אורגנית, באיכות גבוהה ועם קשר אישי רצוף עם הצוות הצעיר והבוגר בחווה. סל קניות מממן כמעט יום עבודה של נער/ה.

בסלי הירקות יש שילוב של ירקות עונתיים הגדלים אצלנו בחווה וירקות שאנו משלימים ממגדלים אורגנים מק חפר והסביבה. בכל שבוע אנחנו משנים את הסל ומוסיפים הפתעות שעושות שמח בבישול ובסלט. אנו מקפידים על מגוון עשיר הכולל את ירקות הבסיס (עגבניות, מלפפונים, בצל, תפוחי אדמה). במידה ויש חוסר בשוק של ירקות שאינם עונתיים אנו מחליפים במוצר אחר ו/או מכפילים כמות של מוצר מוביל בסל.

סלי ההפתעה מאפשרים קניה של מוצרים אורגנים גם כשמחירם מרקיע שחקים היות שתמיד יהיו בסל גם אם בכמות קטנה יותר ובמחיר אחיד לגודל הסל.

אנו מציעים סלים בשני גדלים:

סל גדול – 14 מוצרים – 115 שקלים

סל קטן – 11 מוצרים – 90 שקלים

סל משפחתי ענק – 17 מוצרים – 140 שקלים

הכמויות בסלים זהות , מספר המוצרים שונה.

סלי הירקות מגיעים לנקודת איסוף אצל שותף חברתי שלנו באזורי החלוקה השונים. האיסוף הוא בימי רביעי. כל נקודת איסוף קובעת את שעות האיסוף שלה. כתובת מייל – kaimabeer@gmail.com

טלפון – 0547303359, פייסבוק – קיימא בארותיים kaima beerotaim