כמה מילים לקראת החג

תושבות ותושבי חגלה היקרים,

אנחנו בפתחו של ערב חג ולאחריו ימי חול המועד. הגבלות התנועה עליהן החליטה הממשלה מתהדקות עוד יותר. חשוב לנו להזכיר שמוקד המועצה עומד לרשותכם 24/7 גם בתקופה הזאת. גם אנחנו, אנשי הוועד וצוות צח”י, זמינים בכל עת.

המושב התברך בקהילה נפלאה ויחסי שכנות מצוינים. היום, יותר מתמיד, חשוב לשמרם ואף לחזקם: הרימו טלפון לשכנים, חברים ובעיקר לבני הדור השלישי (גם כאלו שאינכם בקשר קבוע איתם) – תקופת הבידוד הארוכה קשה עליהם שבעתיים. ערב החג הוא הזדמנות פז לחדש קשר ולאחל חג שמח. התחשבו, איש איש בשכנו, אף יותר מביימי שגרה, והמנעו ממפגעי רעש, לכלכוך (אנא הקפידו לא להוציא גזם למרחב הציבורי עד למועד הפינוי הבא), ריח וכו’.

על רקע התורים האינסופיים בסופרים, ברור יותר מתמיד היתרון שבצרכנייה מתפקדת. אנא הקפידו על קניה בטוחה ועל אמצעי ההגנה (מסכה וכפפות). המציאות שלנו שברירית: הקפידו על הנחיות משרד הבריאות והמנעו מהתקהלויות, גם של בני ובנות הנוער. הורים – בבקשה גלו מנהיגות ואחריות. אנחנו יודעים שהאתגר לא קל.
הבריאות ואיכות החיים של כולנו תלויה בהקפדה על נהלים אלו.

תודה רבה לכל המתנדבות והמתנדבים, תודה על היוזמות וההענות, תודה על הפירגון והמילים החמות.
הערב אנחנו מסתגרים איש ואיש ומשפחתו הקרובה אבל התחושה היא של קהילה מחוברת, גדולה, תומכת וערבה. קהילה שלא מוותרת על הביחד שלה ושואבת ממנו כוח גם בימים מאתגרים.

חג פסח שמח ואופטימי

ועד המושב וצוות צח”י