סיכום פגישת צוות קורונה קהילתי

תושבים יקרים,

אנו עוקבים כמו כולם אחרי הפרסומים של נתוני ההדבקה של מחלת הקורונה. לאור הנתונים קיימנו ישיבה של צוות הקורונה המושבי ביום ד’ 8.7.20

בישיבה נכח כל הצוות :  יפתח חיינר, חמי רזניק, עזרא שושני, נוית אופיר קציר, רועי לב, רני גלעד, דיויד מירון, נירית יחיאלי וענת שרעבי.

להל”ן סיכום עקרי הנושאים שנידונו:

בוצע תחקיר פנימי לגבי פעילות הצוות ב”גל הראשון”. נערך מעבר פרטני על כל תחום ותחום עם האחראי הישיר עליו. בנוסף נערך דיון חופשי.

מתוך מבט ביקורתי פנימי, פידבקים מתושבים וגם פידבק מועצתי עולה שהתפקוד במושב היה תקין וענה על כלל הצרכים באופן מלא. יחד עם זאת תמיד ניתן להשתפר.  והיה ויש למי מהתושבים תובנות והצעות לשיפור נשמח לשמוע. אנא עשו זאת דרך תיבת הפניות לוועד בחגלאי בקישור הזה.

זה המקום להזכיר שמתנדבים שמוכנים להניע יוזמות קהילתיות חדשות יותר ממוזמנים.

הוגדרו וחודדו שוב מטרות העל שלנו כצוות ישובי:

  • שמירה ככל הניתן על שגרת חיים (במסגרת הנחיות משרד הבריאות)
  • הסברה
  • הצעת סיוע אקטיבי לאלו שמעוניינים בכך
  • חיזוק תחושת הקהילתיות והערבות ההדדית

עבור רבים מאיתנו שגרת הקורונה אינה שגרה כלל. אנא גלו ערנות יתר לשכנים מבוגרים ובכלל וגם למשפחות שאתם יודעים שקשה להם יותר.

הצוות היעודי בראשות נוית וענת אופיר ימשיך ויזום שיחות ופגישות עם האוכלוסיה המבוגרת והמתקשה. במקביל האחריות היא על כולנו כקהילה לא להזניח אף אחד.

חשוב לציין שכל פניה תטופל בדיסקרטיות מלאה!.

פעילות הנוער- בהתאם להנחיות היא מוגבלת יותר ויותר בימי חופשה אלו – רועי לב, יו”ר ועדת הנוער, מרכז את הטיפול מול רכז הנוער עומרי עטיה. יש מקום חשוב גם ליוזמות הורים יצירתיות.

זה המקום להזכיר שהקו החם שהועמד לטובת הנושא פעיל וזמין, כל מי שצריך סיוע מוזמן להתקשר למספר 0549576577 .ענת אופיר וייס תרכז את הפניות

מוקד המועצה 9875 * עומד לשרותכם בכל עת

לסיכום:

עושה רושם שייקח זמן עד שהקורנה תהיה מאחורינו.

אנו רואים חשיבות רבה בשמירה על ההנחיות בדגש על הגיינה, שמירת מרחק וחבישת מסכות במרחב הציבורי הסגור.

שמירה על ההנחיות משמעותן כיבוד ושמירה על כלל האוכלוסיות שבסיכון. חשוב שנאפשר לכולם לנוע ולהתנהל במושב בבטחה.

בריאות טובה ושכנות טובה

בברכה צוות הקורונה וועד המושב