מכתב לקראת שנת הפעילות הקרובה – סניף חגלה

הורים יקרים שלום!

אנחנו כבר בסיומה של שנת הפעילות תשע”ב. השנה הייתה גדושה בפעילות ששיאה בחודשים יולי ואוגוסט: במחנה הקיץ לכיתות ד’-ו’, במסעות לכיתות ז’-ט’, ובקורסים השונים למדריכים ולפעילים בוגרי כיתות ט’-י”א.

מחנה הקיץ ו מסעות הקיץ כבר סוכמו בהצלחה רבה, והשבוע כבר יצאו לדרך הקורסים האחרונים למדריכים והפעילים לשנה הבאה.

השנה התחדשנו בקראוון חדש, שמגדיל את הסניף בעוד שני חדרי פעילות. כמו-כן המבנה הותיק שופץ וחודש בריהוט. עשינו גם ימי עבודה אינטנסיביים של הצוות המוביל, ציירנו את הקירות, ניקינו ועשינו את הסניף הרבה יותר נעים. תודה לכל מי שעזר והתאמץ כדי לקדם את כל השינויים המבורכים האלה. הפרוייקט הבא כבר על הכוונת – שיפור המראה של חצר הסניף והתאמתה לפעילות.

עוד השנה התחלנו להשתמש באתר המושב – החגלאי. בעמוד “נוער חגלה” שבאתר נמשיך לעדכן על המתרחש בפעילות, על פרטים לקראת טיולים ומפעלים ובתמונות (גם בפייסבוק של נוער חגלה).

כתובת: www.moshavhogla.com – ושם לבחור את העמוד של נוער חגלה

בנוסף, השנה התברכנו בצוות מוביל מאוד פעיל וגדול. הצוות הוא המדריכים והפעילים בכיתות י’-י”ב. ובהזדמנות זו אני רוצה לומר לכולם כל הכבוד על השקעה גדולה לאורך כל השנה ל: שי בידרמן, ירדן כלב, ניצן פורת, דניאל טייטלמן ומיקה לופט – המש”ציות שהובילו וליוו את המדריכים והפעילים של הסניף.

כל הכבוד לצוותי המדריכים: רון הפלר ומיה שוחט, אריאל רביב ועמר בידרמן, הלל ענבי ויובל אופיר, עומר ויצמן ויובל קיי.

וכל הכבוד לפעילים שלנו: רון שפי, אפק וייס ואיתי בוכלר.

וכמובן בהזדמנות זו גם אומר תודה לועדת הנוער שתמיד חבריה זמינים, תומכים ומעורבים בכל מה שצריך: ניצן בן-צבי, יעל חייט, הדס רוזנטל, ניר פפאי וטל בן-דוד.

לקראת שנת הפעילות הקרובה אנו נערכים לשינוי משמעותי לטובה –

יצירת יום פעילות אחד לכל הקבוצות בסניף בימי שלישי אחה”צ.

אחת המסקנות העיקריות משנת הפעילות הזו היא שיצירת יום פעילות אחד שבו הסניף חי וכולם בו פוגשים את כולם הוא בעל חשיבות עצומה וזהו שינוי חיוני לפעילות הסניף. סניף באווירה תוססת ומלאת חיים הוא קפיצת מדרגה משמעותית לעומת סניף שיש בו פעילות קבוצתית בלבד ובנפרד.

אנו מבקשים לתאם את ימי החוגים והפעילויות השונות בהתאם, על מנת שילדכם יוכלו להשתתף בפעילות התנועה בימי ג’. שעות הפעילות יהיו מדורגות כך שהקבוצות הצעירות יותר יתחילו את הפעילות בשעות אחה”צ המוקדמות יותר והשכבות הבוגרות יותר יחלו את הפעילות בשעות הערב המוקדמות. לו”ז מפורט של יום הפעילות יפורסם בתחילת ספטמבר.

שיהיה המשך חופש נעים, נתראה בשנת הפעילות הקרובה!

אסף שי

מד”ב סניף חגלה בני המושבים