הסגנון עושה את האדם

הבוקר קמתי וגיליתי את אויב הצבור מס’ 1מסתובב ברחובי. ניביו המאורכים נוטפי דם וכולו מחפש איך להזיק למושב, לסביבה ולאיכות החיים. וודאי כבר הבנתם כי הכוונה היא לגדעון פידל. על פי מכתבים שונים המתקבלים באתר הבנתי כי ישנם אנשים המתנגדים למוני המים החדשים. אני מודה שאיני מבין בזה דבר אך האיומים הנכתבים בגלוי או במרומז גורמים לי מחשבות לגבי הכותבים. גדעון אינו צריך את הגנתי מאחר ומעשיו עד היום מעידים בעד עצמם. כל כולו עשיה המקדמת את הצבור וגם עזרה אישית בענינים הנוגעים לפרט ואשר אינם מתפקידו. האם המאיימים יודעים כמה אנשים מתו בכפר מסרטן? והאם אם ישקללו זאת בתביעתם? האם התנגדותם תהיה כל כך נחושה גם לרצון ילדיהם לקבל כל מיני מכשירי סלולר מטגני מח? כמו שאומרת הכותרת “הסגנון עושה את האדם” הייתי מקווה שכל אותם מתלהמים ישנו טון ואולי אף יתנצלו אבל על זה נאמר “חלומות באספמיה”

דב יניב

4 thoughts on “הסגנון עושה את האדם

 1. דב יניב היקר,
  ההתייפיפות הזו אינה מרשימה כלל, האנשים שמקבלים כאן החלטות ובידם גם לשנותן , הם שאמורים לשאת באחריות אישית וזו הכוונה. על פניו ניכרת שאננות רבה בכל הטיפול בנושא למרות ההתנגדות הרבה.
  אז כדאי שאת האנרגיות שלך תנתב למקומות יותר משמעותיים.

  1. לאורי ישראלי הלא יקר
   תודה על עצותיך בענין האנרגיות שלי.
   ממש נפגעתי שההתיפיפות שלי לא השאירה עליך כל רושם ותשובתך ממש מאשרת את אשר כתבתי. את האנרגיות שלי אמשיך להפנות למקום המשמעותי שבו מכבדים אחד את השני ודנים לגופו של ענין ולא לגופו של אדם. ובדרך אגב מכיוון שאיני מכיר אותך, אני מבקש ממך בכנות שתפרט את תרומתך לכפר ולתושביו חוץ מלשלוח מכתבי איום

 2. אדון יקר!!
  המטרה כאן אינה להתנצח ואין לי את הזמן או הרצון לעשות זאת ,במיוחד לאור העובדה שאיני מכיר אותך באופן אישי וגם אין לי שום עניין לערוך הכרות כזו.
  תפעל כפי שהינך מרגיש וחש ושתהיה לך ולמשפחתך שנה טובה,
  שנת בריאות ,אושר ונחת.
  בברכה,
  אורי ישראלי
  אורי ישראלי

 3. ואגב, כדי שתסיר דאגה מלבך,
  לשם הפרוטוקול חשוב לציין שלא גדעון כאדם הוא כאן העניין אלא כאחד שאחראי על.מקבל ההחלטות

Comments are closed.