רוני פאר לנציגות המליאה במועצה האזורית


תושבי חגלה היקרים,

ביום ד’, ה- 24.12.13 , יתקיימו בכפר חגלה בחירות ל- 3 תפקידים: ראשות המועצה עמק חפר, נציגי הישובים למליאת מועצה אזורית עמק חפר, וחברי היישוב לוועד המקומי כפר חגלה.

חברים פנו אלי וביקשו כי אקח על עצמי את תפקיד ייצוג כפר חגלה במליאת המועצה האזורית ואכן, לאחר מחשבה עמוקה, הגשתי את מועמדתי במועצה.

כינויי הרשימה שלי הוא:  רוני פאר     והאותיות המייצגות   רנ.

קצת על עצמי:

נולדתי בכפר חגלה ובמשך כל חיי (חוץ משרות צבאי ושנה בלימודי באוניברסיטה) התגוררתי במושב.

אני אמא לשני ילדים וסבתא לשלושה נכדים. בתי, שיר פאר, ומשפחתה, מתגוררים בכפר חגלה.

אני בוגרת תואר שני בלימודי חקלאות בפקולטה לחקלאות ברחובות, עבדתי 32 שנים במשרד החקלאות.

 

נסיון תעסוקתי:

במשרד החקלאות ניהלתי מעבדה, שימשתי כמדריכה למגדלי הפרחים באזורנו, , עסקתי בהדרכה, במחקר, ופיתוח הידע והעברתו למגדלי הפרחים. ב-10 השנים האחרונות הקמתי מרכז מידע של משרד החקלאות המהווה ספרייה ממוחשבת ובה מאמרים מכל ענפי החקלאות, והעלאתם לאינטרנט לצורך חיפוש מקצועי, הפתוח ונגיש לכולם.

באותה תקופה מוניתי ושימשתי גם כממונה על מעמד הנשים וקידום הנשים במשרד החקלאות.

פעילות בקהילה:

1. חברה בהנהלת המושב: נבחרתי להנהלת המושב (החקלאי),וכיהנתי בהנהלה קדנציות רבות. באחת מהקדנציות התקבלה ההחלטה על הקמת ההרחבה. ובוצעה  בהליכים, אשר יחסית ליישובים אחרים, התנהלו תוך גישור והסכמה בשאלות לא פשוטות. ואכן, הקמנו הרחבה מוצלחת, המהווה דוגמה ליישובים אחרים.

2. יו”ר ועדת חינוך: בשנה האחרונה, התעוררה בעיה במערכת החינוך במושב, וזאת בעקבות החלטת מנהלת החינוך בקיבוץ גבעת חיים מאוחד, על הוצאת ילדי כפר חגלה ממערכת החינוך של הגיל הרך בקיבוץ. וועדת החינוך בחרה בי לשמש לה לראש. לאחרונה, לאחר פגישות ודיונים רבים ,ולאחר בדיקה והצגת הנתונים הדמוגרפים במושבנו, הן בפני מנהלת החינוך בקיבוץ, הן בפני הנהלת החינוך במועצה והן בפני ראש המועצה רניאידן, התבשרנו, כי החלטה זו בוטלה וילדי כפר חגלה ימשיכו לפקוד את גני הילדים שבקיבוץ.

עתה, התבקשתי לייצג את הכפר במליאת המועצה האזורית. רבים שואלים אותי מהו תפקיד זה? בתפקיד זה, יש לייצג את המושב ותושביו, את האינטרסים שלנו, להציג את דעת הציבור נאמנה ולא פחות חשוב מזה לחזור למושב ולהציג בפני תושביו, את הנעשה והמבוצע במליאת המועצה האזורית. כל זאת, על מנת להפיק את המיטב, מזכויותינו וחלקנו במשאבי המועצה.

אני רואה בתפקיד זה, תפקיד חשוב ורציני, המצריך לא רק “השתתפות פיזית” בישיבות המליאה, אלא בעיקר “השתתפות מייצגת” במליאה ובועדות המועצה.

אני סמוכה ובטוחה שהניסיון הרב אשר צברתי בעבודתי מול ציבור ועם ציבור, בהובלת פרויקטים, בקשר טוב עם אנשים, בשיתוף, בהקשבה רבה לכל אחד ואחד, תוך שקיפות מלאה יאפשרו בידיי לבצע תפקיד זה בהצלחה.

אשמח לקבל את תמיכתכם, אנא בואו להצביע ולהשפיע ביום הבחירות!

בברכה,

רוני פאר

 אשמח להרחיב ולשוחח עם כל אחד מכם

טלפון 052-3792233

One thought on “רוני פאר לנציגות המליאה במועצה האזורית

Comments are closed.