מסרים ועדכון בנוגע להסעות לבית ספר יובלים

הסעת הבוקר של ההרחבה – הורים יקרים, אנא דברו עם הילדים והזכירו להם מספר כללים ברורים אך חשובים שמשום מה עד עכשיו יוצרים עיכובים מיותרים ואי נוחות לנהג ולתלמידים:
* יש לחכות בתחנה ובזמן, ולא לצפות מהנהג שיחכה בתחנה, או שיאסוף תלמידים בודדים בדרך או מפתח ביתם.
* הנסיעה כל-כך קצרה ויש להימנע מויכוחים מיותרים על מקומות ישיבה. כל תלמיד יכול לשבת בכל מקום פנוי שהוא רואה. אסור לשמור מקומות, לנהל אחד את השני ולדבר בצורה כוחנית.
אנא מכם, הזכירו כללים אלה לילדיכם גם אם אתם חושבים שזה לא נוגע להם אלא לילדים של אנשים אחרים. מסתבר שזה נוגע להרבה ילדים, והרענון הזה דרוש בהיקף רחב.

הסעת הבוקר של הותיקה + ציפורי שיר – עדכון מצב: ביום שישי האחרון שוב לא הגיעה ההסעה שאוספת את תלמידי בית ספר יובלים מחגלה הותיקה ומתחנת ציפורי שיר בהרחבה. הסעת בוקר זו סובלת השנה מאיחורים רבים ומאי סדרים. מבירור מול בית ספר ומול המועצה, הסתבר שחברת “סייג דוד” שאחראית על הסעת הבוקר, לא שלחה אוטובוס. לבסוף נשלח אוטובוס, אך רוב התלמידים כבר הגיעו לבית הספר בכוחות עצמם או בעזרת הסעות הורים.
דיברתי גם עם אחראית ההסעות בבית הספר, וגם עם אחראי ההסעות במועצה על הבעיות שיש השנה, והסכמנו על כך שדרוש טיפול שורש יסודי בענייני הסעה זו. כולי תקווה שהעניין יטופל כמו שצריך ושנצליח להינות במחצית השניה של השנה מהסעה יותר אמינה ומדוייקת.

בכל נושא שקשור להסעות אתם מוזמנים לפנות למזכירות בית הספר או אלי: אסנת בן-דוד 054-4280272

מאת: אסנת בן-דוד

One thought on “מסרים ועדכון בנוגע להסעות לבית ספר יובלים

  1. אסנת,
    כל הכבוד על לקיחת האחריות לארגון ההסעות!!! כדאי בהזדמנות זו להזכיר להורים לשוחח עם ילדיהם שלא לשחק משחקים מסוכנים בזמן ההמתנה לאוטובוס, כמו ים יבשה בין המדרכה לכביש.

    מאיה

Comments are closed.