עכשיו לנשום !

שלום לכן נשות חגלה יקרות עד מאוד!

כאן צביה אהרוני, מספרת הסיפורים (והנכדה של חוה וצבי הירשפלד J)

ראשית, מבקשת לאחל לכולכן חג שמח!

בהופעתי אצלכן ב"יום האשה", סיפרתי לכן על האלבום המוסיקאלי שכולו שירים שכתבתי. האלבום שלנו, ששמו "עכשיו לנשום", נמצא בשלבים מתקדמים מאוד של הפקתו (המורכבת, המאתגרת והמהנה – מדובר בעשרה שירים המבוצעים כל אחד ע"י זמרת אחרת!).
בימים אלה אנו מנסים לגייס את הסכום החסר להשלמתו, דרך פלטפורמה חברתית, שנועדה לתמוך ביצירות אמנותיות המבקשות לצאת אל אויר העולם, ששמה "הדסטארט".
אנימרשה לעצמי לפנות אליכן ולספר לכן מהו "ההדסטארט" הזה, וכיצד הוא מסייע בתהליך. אם תמצאו לנכון להצטרף לתומכינו, נודה לכן מקרב לב! כל תמיכה מסייעת לנו מאוד בדרך להגשמת החלום…
אם כן, הדסטארט מזמינה את האנשים שיש להם יצירה להוציא לעולם, להציגה בפני הציבור ולבקש את תמיכתו הכלכלית בדרך להגשמתה. חשוב להדגיש, זו איננה תרומה!! בעד כל תמיכה כלכלית בפרויקט ניתנת בתמורה תשורה הקשורה אליו. היזם שהעלה את הפרויקט מצהיר על הסכום אותו הוא מנסה לגייס ועל משך הזמן שבו הוא ינסה לעשות זאת. כל מי שרוצה לתמוך בפרויקט ולראות את האלבום יוצא לפועל, יכול לבחור במדרגת התמיכה המתאימה לו (למשל, בעבור 50 ₪ הוא יקבל את האלבום במשלוח הביתה כחודש לפני צאתו לחנויות). באם היזם הצליח להגיע ליעד שהוצהר בתום תקופת הגיוס (ה-18/5/14), התמיכה הכלכלית, שעד כה הייתה "על הנייר",
ממומשת, הסכום מחויב בכרטיס האשראי של התומך והתשורה ניתנת בתמורה. והיה ולא הגיע לסכום היעד – הפרויקט מתפוגג באוויר כלא היה ואף כרטיס לא מחויב. מדובר בשיטה של "הכל או לא כלום". כמובן שהאתר מאובטח ברמה הגבוהה ביותר (האישור על כך מופיע באתר), אך למי שחושש ניתן גם לתמוך באמצעות משלוח צ'ק. על מנת להכנס לאתר יש לרשום בגוגל: הדסטארט עכשיו לנשום.
אז הרשו לנו להזמין אתכן להיות שותפים למסע הזה, של יציאת האלבום המוזיקאלי "עכשיו לנשום" אל אויר העולם. אלבום ובו שירי דרך, שירים על יחסינו עם העולם ועם עצמנו, שירים שיש בהם אופטימיות, אהבה ונחמה… השירים האלה משמשים בסדנאות טיפול ואימון ובקבוצות לימוד רוחני ברחבי הארץ מזה שנים כעת נוספה להם המוסיקה והם אומצו אל חייקן החם של זמרות נפלאות בהן בורכנו בפרויקט.

חג שמח לכולם ותודה גדולה !

צביה

מאת: צוות תרבות