חגלה מנויים

תמיד אפשר לראות את כל התכנים על ידי ביקור באתר עצמו, אולם ניתן גם לקבל את כל התכנים החדשים שעולים באתר חגלאי באמצעות מנוי מקוון. חגלאי מציע שני סוגי מנויים מקוונים הראשון הוא מנוי מייל ובו תקבלו תכנים חדשים ישירות לתיבת הדאר האלקטרוני שלכם, השני נקרא מנוי RSS והוא מציג בפניכם תכנים חדשים בתוכנת קריאה מתאימה. ההבדלים בין שני סוגי המנוי שוליים לחלוטין, ובכל מקרה תקבלו את כל התכנים החדשים שמתפרסמים באתר.

במידה ואתם לא מעוניינים לקבל את כל פירסומי האתר, יש באפשרותכם להסיר את המדורים שאינכם מעוניינים בהם מהמנוי. כדי להסיר מדורים פשוט הסירו את הווי מהתיבה שליד שם המדור. בסוף התהליך ליחצו על כפתור המנוי או על הקיצורים לקוראי ה-RSS הפופלריים של גוגל ויאהו.

הסירו את הסימון מהקטגוריות שאינכם רוצים להמנות עליהן ולחצו על כפתור הקורא בו אתם משתמשים

[hogla_catlist]

לקוראי RSS אחרים נא העתיקו את הכתובת מטה, והשתמשו בה כדי לייצר מנוי חדש בקורא שלכם.

מה זה RSS?

RSS היא טכנולוגיה מקוונת להפצה של תכנים, עידכונים ושינויים באתרים בזמן אמת. RSS מאפשר לקורא לקבל את כל התכנים החדשים ישר אליו במקום לגלוש לאתר כדי לבדוק אם יש משהו חדש. RSS היר טכנולוגיה לא פולשנית שבכדי להנות ממנה אין צורך במסירת אף פרט מזהה (כמו במנוי מייל למשל). שימוש בטכנולוגיה זו מחייב בחירת תוכנת קריאה מתאימה. ב-Gmail יש תוכנת קורא מובנית וניתן למצוא אותה בתפריט הראשי שבראש דף ה-Gmail שלכם. יצירת המנוי בעצם אומרת לתוכנת קורא ה-RSS שלכם לבדוק כל הזמן בשבילכם אם יש משהו חדש, ובמידה ויש, להציג לכם אותו במסגרת הקרוא, ובליווי קישור לתוכן החדש בעצמו.